Kom voetballen bij Oosterparkers! Ruimte voor 7x7 voetbal, senioren en jeugd!

Gepubliceerd op 29 mei 2024 om 10:51

7x7 vrijdagavond

Misschien wel de gezelligste competitie die er is! 7x7 voetbal op de vrijdagavond voor 35+, 45+ en dames! Bij de Oosterparkers hebben we schitterende avonden meegemaakt met een bomvolle kantine en we zijn ook voor komend seizoen weer op zoek naar 7x7 teams! Lekker voetballen met leeftijdsgenoten op een half veld is voor vele de manier om door te gaan met het spelletje. Na afloop met de andere teams de kantine in en genieten van een hapje en een drankje maakt deze competitie enorm populair. Neem voor interesse of meer info contact op met ons via ons algemeen mailadres: info@oosterparkers.nl

jeugd

Voor het seizoen 2024/2025 zijn we als vereniging al weer druk bezig om de elftallen in te delen. Bij de jeugd hebben voor de onderbouw tot aan de JO15 weinig problemen om elke leeftijdscategorie te laten spelen volgend seizoen. Als we kijken naar de bovenbouw willen we op termijn graag weer een JO17 en JO19. Bij onze club is alle ruimte om goed te kunnen trainen, spelen en uiteraard is na afloop onze gezellige kantine altijd open!  Met een relatief lage contributie houden wij voetballen bij de Oosterparkers laagdrempelig en leuk! Ben jij als jeugdspeler, samen met vrienden of vriendinnen, op zoek naar een leuke sportieve uitdaging met uiteindelijk volop doorstroom mogelijkheden naar de senioren kom dan eens langs bij de Oosterparkers voor een geheel vrijblijvende kennismaking. Voor elke leeftijd is er dus voldoende plek om te komen voetballen bij onze gezellige vereniging. Interesse? Neem dan contact op onze via ons algemeen emailadres: info@oosterparkers.nl

Senioren/dames recreatief

Een middagje Oosterparkers met veel thuiswedstrijden betekent een 3e helft met ongelooflijk veel gezelligheid! Met één van de leukste kantines van de stad is er tot in de late uurtjes genoeg te beleven. Voor de recreanten onder ons zijn wij als club op zoek naar leden en uiteraard ook naar complete elftallen die voor het komend seizoen het mooie groen-wit wil dragen! Wil jij dus graag voetballen waar gezelligheid voorop staat neem dan snel contact op voor een geheel vrijblijvende kennismaking met onze vereniging! Ook voor damesvoetbal is er nog voldoende ruimte bij de Oosterparkers en willen we graag het aantal vrouwenteams uitbreiden! Kom dus snel langs en proef de gezellige sfeer!

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.